dns.cz

Portfolio ServiceHUB

Prozkoumejte portfolio našich kompetencí, služeb a řešení, díky kterým podporujeme prodej vašich řešení a přinášíme vám nové příležitosti.

Analytické služby & POC

Poskytujeme cenné informace a nástroje, které vám pomohou lépe porozumět trhu, vašim zákazníkům a jejich potřebám. Zajistíme pro vás analýzy, vyhodnocení, reporty a prezentace výsledků včetně ověření funkčnosti.

Konzultační služby a školení

Poradíme s výběrem správného IT řešení, architektury sítě, infrastruktury, bezpečnosti dat a dalších otázek. Pomůžeme vybrat nejvhodnější a nejefektivnější řešení včetně předprodejní podpory, technické konzultace a konfigurace včetně návrhů optimalizací a testování.

Implementace & aktualizace

Společně s vámi se staráme o správnou implementaci systému tak, aby byl správně nakonfigurován a připraven k použití. U APOS služeb optimalizujeme výkon a efektivitu. Tato služba může zahrnovat správnou diagnostiku výkonnostních problémů, identifikaci bottlenecks, optimalizaci a ladění výkonu, školení vývojářů a další aktivity.

Logistika

Zajistíme celkovou logistiku a dodáme zboží bez ohledu na to, zda-li se jedná o jediný kus či několik kamionů s kompletní výbavou nového datového centra. Pro partnery dále nabízíme partnerský portál se stavem objednávek a online tržiště.